Hyn Registrim

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

Dhomat&Cmimet

Nje cmim modest per dhomen ashtu sic e shikoni ne foto. 

40 EURO / nata / dhome

Shiko foto te tjera

Vendndodhja 

Shume prane Qendres Historike te Elbasanit. Vetem 5 min ne kembe dhe do te mund te vizitoni Qendren e qytetit, dyqanet, dhe lagjen e vjeter te Kalase. Gjithshka vetem 45 km ( autostrade ) nga Tirana International Airport.

Detaje te ambjenteve

Hoteli eshte padyshim nje ndertim modern, qe sjell nje cope te Europes ne mes te ElbasanitVetem pak metra prane ndertimit me te vjeter; Kalase se Qytetit, arkitektura e stilizuar te befason me pranine e saj. Ndertesa qendron shume e bukur ne kryqezimin e qendres, pikerisht ne te njejten rruge ku eshte edhe teatri i qytetit. Punimet e brendeshme dhe mobilimi jane te rafinuara; Punime ne dru, dritare te stilizuara, ndricimi e abatjour i japin ambjentit nje personalizim te vecante. Ne darke, nen tingujt e muzikes mund te provoni ne Monarch vererat me te mira, porto, sherry, apo brandy.

Kaloni ditet tuaja ne Elbasan pikerisht duke zbuluar mrekullite ne Monarch; dhoma te medha me superbanjo, ndricim te plote,  ballkone te medhenj rrethuar me hekurin e rrahur e te punuar, plot oleandra e manjola.

Dhomat

Ne te njejten linje sic kemi zgjedhur te punojme duke u ofruar klienteve tane me te miren, hoteli yne i vogel por luksoz ju ofron kategorine e dhomave dhe sherbimin me te mire. 

Sherbimet

24 Hour Portineri. Kujdestari per femije te vegjel. Ashensor. Akses per ata me handikap fizik. Lavanderi / Larje e thate (nga e Hena ne te Premte ). Gazetat e dites. Pranimi i pakove postale tuaja. Parkim. Sherbim ne dhome nga 17.00 to 22.00 (nga e Hena ne te Shtune). 

Kaloni kohen tuaj

SHetitje ecologjike dhe agriturizem ne zonen periferike si Labinot (vetem 6 minuta larg). Peshkim (Shkumbin). Qender Fitnesi (ne afersi). Jacuzzi dhe Sauna (ne afersi). Pishina (ne afersi). 

Adresa

Hotel Monarch

Rruga Rinia
nr 36
Elbasan - Albania

Transporti

Distanca nga Tirana International airport : 40 km / Taxi USD 35.00. Autobus:  USD 9.00. Makine me qera: nga aeroporti (Hertz, Avis). 

Blogs

 • Beautiful staying in Elbasan for 4 days +

  Hotel Monarch is a very nice one at the center of Elbasan - Albania  Read More
 • Nice rooms at Monarch +

  Welcome to Monarch Hotel the very Luxurious one in Elbasan - Albania Read More
 • nice bar +

   Drink something in a full relax and good service of our bar. Read More
 • 1
 • 2