Hyn Registrim

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • Hotel Monarch

  Hotel Monarch is a very nice one at the center of Elbasan - Albania 
 • Best Rooms

  Welcome to Monarch Hotel the very Luxurious one in Elbasan - Albania
 • 24 hours Bar Service

   Drink something in a full relax and good service of our bar.
 • Monarch Terrace Bar

  Best wiew from the Monarch Hotel in Elbasan - Albania
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Spotlight Image

  Hotel Monarch 

  Shume prane teatrit Skampa...  Lexo me shume

 • Spotlight Image

  Dhomat e hotelit

  Dhomat jane te rehatshme dhe te qeta. Mobilimi eshte modern me ngjyra natyrale... Lexo me shume

 • Spotlight Image

  Sherbimi ne Bar

  Bari ofron sherbim non-Stop, ne nje ambjent shume te qete e familiar. Lexo me shume

 • Spotlight Image

  Tarraca spektakolare

  Tarraca perdoret si bar veror por edhe si sherbim per mengjesin... Lexo me shume

Vizitoni qytetin

Liqenet e Belshit

Liqenet e Belshit

Mrekullitë natyrore ne vendin tone janë te shumta, por padyshim një prej tyre është dhe Dumreja e Elbasanit, e njohur si një nga p...

No comments Hits:1430 09-10-2013

Ballokumet - tradita e vjeter

Ballokumet - tradita e vjeter

Dita e Verës  Dita e Verës është një festë me origjinë të lashtë pagane . Ajo është festë arbëreshe e trashëguar në veçanti n...

No comments Hits:851 09-10-2013

Kalaja Elbasanit

Kalaja Elbasanit

Elbasani njihet si qytet i lashtë, ku monumentet kulturore janë nga më të rrallat që mund të preken në Shqipërinë e Mesme. Një pre...

No comments Hits:2356 09-10-2013

Blogs

 • Beautiful staying in Elbasan for 4 days +

  Hotel Monarch is a very nice one at the center of Elbasan - Albania  Read More
 • Nice rooms at Monarch +

  Welcome to Monarch Hotel the very Luxurious one in Elbasan - Albania Read More
 • nice bar +

   Drink something in a full relax and good service of our bar. Read More
 • 1
 • 2